title
   

Студентське наукове товариство 

На кафедрі проводиться робота студентського наукового товариства, під час якої студенти різних курсів поглиблюють та удосконалюють свої знання з патологічної фізіології. 

Кількість студентів СНТ (2018-2019 навч. рік)– 25 осіб.

Основні наукові напрями студентських досліджень: патогенез ушкодження організму при дії шкідливих екзогенних факторів; патогенез та експериментальна фармакотерапія запальних захворювань пародонту; патогенетичні механізми хронізації виразкової хвороби та шляхи її фармакологічної корекції; фармакокорекція цукрового діабету; реферування літературних джерел щодо сучасних аспектів патогенезу пухлинних, алергічних та нервових захворювань.

10-12 квітня 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася ХХVI Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

10 квітня 2019 р. відбувалось спільне з кафедрою фармакології засідання секції «Механізми патологічних процесів та їх фармакологічна корекція». До секційної програми були включені 7 найкращих робіт молодих науковців СНТ кафедри, які містили результати власних експериментальних досліджень та узагальнення сучасних результатів світової науки у галузі патологічної фізіології. На засіданні секції були присутні переможці І етапу конференції, викладачі, аспіранти, члени СНТ. Представлені доповіді стосувались актуальних проблем сучасної патофізіологічної науки та практичної медицини, мали високий науковий рівень і викликали жвавий інтерес всіх учасників та численні додаткові запитання. 

Найкращі дослідники отримали такі нагороди.

Диплом І ступеня отримали:

  • студентка 8 групи, 2 курсу  спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» Шмалій Єлєна за доповідь "Гаджети як потенційні "інкубатори" для мікроорганізмів"
  • студент 3 групи, 3 курсу факультету з підготовки іноземних громадян, спеціальності «Фармація»  Nai Abraham за доповідь «Theories of aging»

Диплом ІІ ступеня отримали:

  • студентки 1 групи, 2 курсу, спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» Шостопаль Марія та Лазутіна Анастасія за доповідь «Використання капсул "Гліфасолін" на основі густого екстракту квасолі для лікування автоімунного діабету у кролів»
  • студенти 15 групи, 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян, спеціальності «Фармація» Абіуі Жаафар та Кедрусс Абделл за доповідь «Проблема алкоголизма и курения в Марокко» (исследование распостраненности вредных привычек у марокканских студентов"

Диплом ІІІ ступеня отримали:

  • студентка 1 групи (ССО), 1 курсу, спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» Кононенко Тетяна за доповідь «Вивчення антиексудативної та анальгетичної активностей екстракту кори тополі китайської (Populu simonii)»;
  • студентки 3 групи (ССО), 1 курсу, спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» Лебеденко Наталія та Верховод Вікторія за доповідь «Синдром первинної артеріальної гіпотензії та його корекція».

Молоді науковці отримали  подяки, сертифікати учасників конференції та пам'ятні подарунки.

В завершальному слові голова секційного засідання проф. Кононенко Н.М. подякувала всім учасникам за плідну співпрацю і закликала продовжити наукові дослідження та  взяти участь у наступній XXVII Міжнародній науково-практичній конференції  молодих вчених та студентів, яка відбудеться у 2020 році.  

 

Фотозвіт XXVI Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Кафедра патологічної фізіології, 2015-2019 facebook