Студентське наукове товариство 

На кафедрі проводиться робота студентського наукового товариства, під час якої студенти різних курсів поглиблюють та удосконалюють свої знання з патологічної фізіології. 

Кількість студентів СНТ (2017-2018 навч. рік)– 25 осіб.

Основні наукові напрями студентських досліджень:патогенез ушкодження організму при дії шкідливих екзогенних факторів; патогенез та експериментальна фармакотерапія запальних захворювань пародонту; патогенетичні механізми хронізації виразкової хвороби та шляхи її фармакологічної корекції; фармакокорекція цукрового діабету; реферування літературних джерел щодо сучасних аспектів патогенезу пухлинних, алергічних та нервових захворювань.

18-20 квітня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася ХХV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

18 квітня 2018 р. молоді науковці кафедри взяли участь у науковій програмі та пленарному засіданні. У рамках конференції студенти демонстрували цікаві наукові досліди, пов’язані із фармацевтичною наукою та практикою, метою якого було показати, що наука - частина життя кожного з нас. 

 

20 квітня 2018 р.відбулось спільне з кафедрою фармакології засідання секції «Механізми патологічних процесів та їх фармакологічна корекція». До секційної програми були включені 9 найкращих робіт молодих науковців СНТ кафедри, які містили результати власних експериментальних досліджень та узагальнення сучасних результатів світової науки у галузі патологічної фізіології. На засіданні секції були присутні переможці І етапу конференції, викладачі, аспіранти, члени СНТ. Представлені доповіді стосувались актуальних проблем сучасної патофізіологічної науки та практичної медицини, мали високий науковий рівень і викликали жвавий інтерес всіх учасників та численні додаткові запитання. 

Найкращі дослідники отримали такі нагороди.

Диплом І ступеня отримали:

  • студенти 3 групи, 2 курсу факультету з підготовки іноземних громадян, спеціальності «Фармація»  Nai Abraham за доповідь «Racial/ ethnic aspects of hypertension»

Диплом ІІ ступеня отримали:

  • студент 10 групи, 2 курсу, спеціальності «Фармація» Веденьєв Сергій за доповідь «Негативний вплив навушників на слух молоді»
  • студенти 5 групи, 2 курсу, спеціальності «Фармація» Максимович Анжела і Недовєсова Юлія за доповідь «Патологічний вплив "Сустанона" на печінку»

Диплом ІІІ ступеня отримали:

  • студентка 1 групи, 2 курсу, спеціальності «ТКПЗ» Казимова Лейла за доповідь «Демодекоз- косметична та медична проблема»;
  • студентка 3 групи, 2 курсу, факультету з підготовки іноземних громадян, спеціальності «Фармація» Shannon Ramdial за доповідь «Vitamin D deficiency and metabolic syndrome».

Молоді науковці отримали  подяки, сертифікати учасників конференції та пам'ятні подарунки.

В завершальному слові голова секційного засідання проф. Кононенко Н.М. подякувала всім учасникам за плідну співпрацю і закликала продовжити наукові дослідження та  взяти участь у наступній XXVI Міжнародній науково-практичній конференції  молодих вчених та студентів, яка відбудеться у 2019 році.  

 

Фотозвіт XXV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

Кафедра патологічної фізіології, 2015-2019