04 лютого 2020 р. відбувся галузевий науково-практичний семінар до Всесвітнього дня боротьби проти раку “Я є, і я буду”

04 лютого 2020 р. відбувся галузевий науково-практичний семінар до Всесвітнього дня боротьби проти раку "Я є, і я буду"

Програма галузевого науково-практичного семінару

04 лютого 2020 р. відбувся галузевий науково-практичний семінар до Всесвітнього дня боротьби проти раку “Я є, і я буду”. В семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедр патологічної фізіології та клінічної лабораторної діагностики, а також працівники практичної медицини: Козуб Т.А. – лікар акушер-гінеколог першої категорії комунального некомерційного підприємства “Міська студентська лікарня Харківської міської ради”, кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства та гінекології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна; Мінухін А.С. – лікар-уролог, сексопатолог, лікар вищої категорії медичного центру “On Clinic Kharkiv”, кандидат медичних наук, асистент кафедри патологічної фізіології НФаУ; Трунова Т.В. – лікар гінеколог-онколог вищої категорії комунального некомерційного підприємства “Обласний центр онкології”.

Під час семінару були обговорені актуальні питання профілактики раку шийки матки; сучасний стан проблеми раку передміхурової залози; меланома, рідкісні форми раку шкіри та їх сучасна лабораторна діагностика; клініко-лабораторна діагностика дисплазій шийки матки; основні проблеми в лікуванні злоякісних пухлин

Усі доповіді були представлені на високому науковому рівні. Учасники семінару отримали сертифікати.