12 грудня 2019 р. – Зустріч завідувачів кафедри патологічної фізіології та кафедри соціальної фармації і представника приймальної комісії НФаУ з випускниками спеціальностей «223 Медсестринство» (Сестринська справа, Акушерська справа, Лікувальна справа) та «224 Технології діагностики та лікування» (Лабораторна діагностика) Харківського обласного медичного коледжу.

12 грудня 2019 р. - Зустріч завідувачів кафедри патологічної фізіології та кафедри соціальної фармації і представника приймальної комісії НФаУ з випускниками спеціальностей «223 Медсестринство» (Сестринська справа, Акушерська справа, Лікувальна справа) та «224 Технології діагностики та лікування» (Лабораторна діагностика) Харківського обласного медичного коледжу.

Назва заходу: Зустріч завідувачів кафедри патологічної фізіології та кафедри соціальної фармації і представника приймальної комісії НФаУ з випускниками спеціальностей «223 Медсестринство» (Сестринська справа, Акушерська справа, Лікувальна справа) та «224 Технології діагностики та лікування» (Лабораторна діагностика) Харківського обласного медичного коледжу.

Відповідальна особа: професор Кононенко Н.М. та доцент Волкова А.В.

Метою даного заходу є популяризація фармацевтичного освіти, адже правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини.
Під час заходу професор Кононенко Н.М. та доцент Волкова А.В. презентували лекцію «НФаУ – флагман вітчизняної освіти». Представник прийомної комісії (доцент Рядних О.К.) ознайомила випускників із освітніми професійними програмами в НФаУ та проектом вступної компанії на 2020 рік. По завершенню заходу серед випускників було проведено пілотне фахове тестування з базових дисциплін медичного профілю.