27-29 квітня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE».

29 квітня 2021 р. було дистанційно проведено засідання секції «Сучасні аспекти нормальної та патологічної фізіології й їх біохімічні механізми в медицині та фармації».

Під час засідання виступили 10 студентів 1-3 курсів, які представили 9 доповідей, присвячених актуальним проблемам нормальної та патологічної фізіології. Всі доповіді викликали високу зацікавленість студентської аудиторії і викладачів. Доповідачам було поставлено багато запитань; по окремим аспектам доповідей виникли тривалі дискусії. В цілому було виявлено значний науковий потенціал доповідачів та високий рівень їх підготовки.

Програма I Всеукраїнської науково-практичної конференції

Найкращі дослідники отримали такі нагороди:

• І місце – студентка 1 курсу, 1 групи, фармацевтичного ф-ту Цибалова Поліна з доповіддю за темою: «Оцінка стану серцево-судинної системи у осіб з різним ступенем фізичної активності»

• ІІ місце – студентка 3 курсу, 2 групи, ф-ту з підготовки іноземних студентів Fida Sleiman з доповіддю за темою: «Allergen-specific immunotherapy»

• ІІІ місце – студентка 2 курсу, 2 групи (ССО), фармацевтичного ф-ту Шешеня Ярослава з доповіддю за темою: «Циклін-залежні кінази – мішені протипухлинної терапії»

• ІІІ місце – cтудентка 2 курсу, 2 групи, фармацевтичного ф-ту Спаднікайло Вероніка  з доповіддю за темою: «Вейпінг. За чи проти?»

Вітаємо учасників конференції!