29 березня 2024 року доцентом кафедри нормальної та патологічної фізіології Алевтиною КОНОНЕНКО разом з колегами проводено підготовку до четвертого туру Всеукраїнської олімпіади з біології.     29 березня 2024 року доцентом кафедри нормальної та патологічної фізіології Алевтиною КОНОНЕНКО разом з колегами проводено підготовку до четвертого туру Всеукраїнської олімпіади з біології.     29 березня 2024 року доцентом кафедри нормальної та патологічної фізіології Алевтиною КОНОНЕНКО разом з колегами проводено підготовку до четвертого туру Всеукраїнської олімпіади з біології.