Галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього тижня імунізації

Галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього тижня імунізації

27 квітня 2021 року відбувся Галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього тижня імунізації “Попередити. Захистити. Вакцинувати” 

З 26 квітня по 02 травня 2021 року в Європейському регіоні ВООЗ відзначається 16-й Європейський тиждень імунізації, що має на меті популяризувати імунізацію, інформувати про важливість вакцинації для збереження здоров’я, покращити обізнаність населення про значення вакцинації та розширити охоплення щепленнями. Особлива увага цього року приділятиметься вакцинації проти COVID-19 як важливому інструменту, який допоможе нам подолати пандемію коронавірусу і покласти кінець карантинним обмеженням.

Програма Галузевого науково-практичного онлайн-семінару

Організатором заходу виступила кафедра нормальної та патологічної фізіології НФаУ. На семінарі були присутні близько 30 учасників, серед яких представник практичної медицини – медичний менеджер Санофі Пастер Україна, кандидат медичних наук – Анна Пастушина. Учасниками стали науково-педагогічні працівники кафедри нормальної та патологічної фізіології НФаУ, а також здобувачі вищої освіти спеціальності 226 “Фармація, промислова фармація” 2 курсу 2 групи (наукова група).

На семінарі були представлені доповіді щодо актуальності вакцинації на сучасному етапі, історичних віх в розвитку імунопрофілактики, календарних планів вакцинацій у різних країнах світу, а також безпеки та ефективності вакцин проти COVID-19. Жваву дискусію викликала доповідь доцента кафедри нормальної та патологічної фізіології, доктора медичних наук Валерії Гнатюк “Календарні плани вакцинацій у різних країнах світу”.

Всі доповідачі семінару отримали іменні сертифікати обсягом 4 години.

Доповіді:

Сертифікати:

Галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього тижня імунізації Галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього тижня імунізації Галузевий науково-практичний онлайн-семінар до Всесвітнього тижня імунізації