15 листопада 2019 р. відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар до міжнародного дня якості

Семінар організований кафедрою клінічної лабораторної діагностики за участі кафедр патологічної фізіології, мікробіології і вірусології, біології. менеджменту і адміністрування НФаУ. Відкрила семінар та привітала його учасників декан факультету медико-фармацевтичних технологій НФаУ, професор Набока Ольга Іванівна.

Програма науково-практичного семінару

На семінарі були присутні близько 30 учасників. В ході проведення заходу були представлені 7 доповідей, присвячених вимогам Стандарту вищої освіти щодо якості підготовки, впровадженню нових технологій та ресурсному забезпеченню викладання дисциплін при підготовці здобувачів вищої освіти спеціальності 224 «Технології лабораторної діагностики та лікування».

Завідувач кафедри клінічної лабораторної діагностики, професор Єрьоменко Римма Фуатівна представила доповідь стосовно особливостей процедури акредитації ОПП «Лабораторна діагностика» за спеціальністю 224 «Технології лабораторної діагностики та лікування» у НФаУ, яка викликала велику зацікавленість у присутніх та жваву дискусію.

Усіх учасників зустрічі зацікавила представлена тематика та сподобався формат його проведення. Учасники міжкафедрального семінару домовилися, що будуть і надалі продовжувати співпрацю, а також обговорили можливі тематики для наступного такого заходу.

15 листопада 2019 р. відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар до міжнародного дня якості 15 листопада 2019 р. відбувся міжкафедральний науково-практичний семінар до міжнародного дня якості


Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.