Галузевий дистанційний міжкафедральний семінар до Міжнародного дня дій за жіноче здоров’я 28 травня 2020 р.

28 травня 2020 року відбувся галузевий дистанційний міжкафедральний семінар до Міжнародного дня дій за жіноче здоров’я «ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ У СУЧАСНОМУ СВІТІ»

Організаторами заходу виступили кафедра клінічної лабораторної діагностики та кафедра патологічної фізіології НФаУ. У семінари взяли участь близько 40 учасників, серед яких − практикуючі лікарі-гінекологи провідних лікувальних закладів м. Харкова; Харківської міської поліклініки №24, приватної клініки «доктор Алекс», медичного центру «Марiя». Учасниками стали науково-педагогічні працівники кафедр клінічної лабораторної діагностики та патологічної фізіології  НФаУ, а також здобувачі вищої освіти спеціальності “Технології медичної діагностики та лікування”.

Під час семінару було представлено низку цікавих доповідей, які охоплюють низку питань що стосуються збереження жіночого здоров’я, профілактики захворювань жіночої сфери, питань діагностики найпоширеніших гінекологічних хвороб. Було представлено цікаву доповідь щодо методів запобігання виникненню небажаної вагітності що застосовувались у давнину, а також найсучасніші методи, а також експрес методи діагностики вагітності та інших станів здоров’я жінки за допомогою експрес-тестів.

Представлені доповіді викликали зацікавленість та обговорення у присутніх. Захід мав велике практичне та навчально-пізнавальне значення як для співробітників нашого університету, так і для студентів, оскільки сприяє розширенню обсягу медичних знань та, безумовно, є заходом неформальної освіти молоді, що навчається. Всі доповідачі семінару отримали іменні сертифікати обсягом 3 години.

Програма семінару до Міжнародного дня дій за жіноче здоров’я

Галузевий дистанційний міжкафедральний семінар до Міжнародного дня дій за жіноче здоров'я 28 травня 2020 р.


Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.